حریم خصوصی

براساس احکام اسلامی و قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز براساس ملزومات اخلاقی، فروشگاه اینترنتی دل خرید خود را ملزم به حفظ حریم خصوصی کاربران می داند. بر همین اساس صرفا اطلاعات ضروری در هنگام ثبت نام و یا ثبت سفارش از کاربران دریافت گردیده و با چارچوب مشخصی از این اطلاعات در جهت تعامل با مشتری، ارسال سفارشات، پیگیری دریافت ها و پرداخت ها، تماس با مشتری و بهبود کمی و کیفی خدمات استفاده می گردد.
بنابراین تمامی مسئولیت های صحت اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام و نیز در هنگام ثبت سفارش برعهده کاربر بوده و در صورت هرگونه مغایرت دل خرید می تواند نسبت به تکمیل یا تصحیح اطلاعات وارد شده اقدام نماید.
کاربران می توانند سفارشات خود را به آدرس شخص دیگری ارسال کنند، در اینصورت اطلاعات ارسال برای همان سفارش استفاده خواهد شد.
راه های ارتباط دل خرید با مشتری از طریق شماره همراه، شماره ثابت و رایانامه (E_mail) ثبت شده توسط وی است و در صورت عدم صحت اطلاعات وارد شده، مسئولیت مشکلات احتمالی در دریافت سفارش یا اختلال در انجام تعهدات دل خرید نسبت به مشتری بر عهده مشتری است.
همچنین از آن جا که در صورت درخواست مشتری، دل خرید ملزم به صدور فاکتور رسمی است، اطلاعاتی مانند کد ملی برای خریدهای حقیقی و شناسه ملی، کد اقتصادی و شماره ثبت برای خریدهای سازمانی به همین منظور از مشتری دریافت می گردد.
شماره کارت بانکی نیز به منظور عودت وجه خرید کالا در موارد احتمالی که مشتری درخواست مرجوع نمودن کالا را مطابق با شرایط بازگرداندن کالا داشته باشد از مشتری دریافت می گردد.
بدیهی است که دل خرید این حق را برای خود قائل است که چنانچه نقد و نظرهای ارسالی از سوی کاربر مطابق قوانین دل خرید نباشد می تواند آن ها را تصحیح یا ویرایش نماید و یا به طور کامل از انتشار آن خودداری کند و در صورتی که مصداق محتوای مجرمانه باشد از اطلاعات کاربر به منظور پیگیری های قانونی استفاده نماید؛ ولی رویه دل خرید مبتنی بر حفظ کامل محتوای ارسالی کاربران در نقدها و نظرات در چارچوب قوانین دل خرید است. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت دل خرید، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به دل خرید اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند.
لطفا توجه فرمایید که راه های تماس ما با شما از طریق شماره تلفن 03137887127 و همچنین رایانامه ی . و شماره پیامک 10009510009595صورت خواهد پذیرفت.
تمامی فاکتورهای رسمی نیز به نام (گروه صنعتی فوفل) صادر گردیده و هر گونه سوء استفاده احتمالای از نام های تجاری فوفل و دل خرید مصداق جعل می باشد. این موارد از سوی تیم حقوقی فوفل مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.
خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه مغایرت تماس ها، مکاتبات و فاکتورها با اطلاعات فوق، جهت پیگیری های قانونی، ما را از طریق رایانامه (.) مطلع کنید.

مورد تاکید است که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، موظف است جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی، شماره همراه خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نماید.

بنابراین یادآوری می گردد، مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه دل خرید را از خود سلب میکند. دل خرید هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد با مستندات و دلایل کافی ارائه شده، در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دل خرید وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت، ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.
کلیه مراجع قانونی ذی صلاح نیز جهت دریافت اطلاعات هویتی کاربران، ملزم به ارائه مستندات قانونی کافی بوده که پس از بررسی توسط تیم حقوقی فوفل، اقدامات قانونی لازم انجام خواهد شد.
همچنین بدین وسیله به کاربران اعلام می گردد که دل خرید، همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند؛ اما با اقدامات مناسب امنیتی، حداکثر سعی خود را در جهت حفاظت از اطلاعات کاربران به عمل می آورد. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و دل خرید، حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد.

شما در انتخاب دریافت یا عدم دریافت خبرنامه مختار هستید و در صورت عدم تمایل به دریافت خبرنامه می توانید عضویت خود را لغو کنید.
آدرس صفحات دل خرید در شبکه های اجتماعی نیز به صورت زیر بوده و به جز صفحه های اعلام شده، دل خرید دارای هیچ گونه مرجع اطلاع رسانی دیگری نمی باشد.

https://t.me/fuffel
http://instagram.com/fuffelir
http://twitter.com/fuffelir
http://facebook.com/fuffelir

در صورت داشتن هرگونه سوال و پرسشی از طریق اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید:
تلفن: 03137887125
رایانامه: .

آدرس دفتر مرکزی و مرکز امور مشتریان:  اصفهان، ابتدای اتوبان ذوب آهن، سه رانیروگاه، کوی رسالت
صندوق پستی: 81745/531

با بیش از 20 سال تجربه پیش از خرید هم همراه شما هستیم.  در صورت نیاز پیش از تصمیم گیری و خرید می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

خدمات مشتریان