درباره ما

فروشگاه تخصصی مبلمان و تزئینات داخلی ساختمان

با بهره گیری از دانش روز و بیش از 20 سال تجربه عملیاتی و کاربردی در طراحی، تولید و اجرا

 

فروشگاه های اینترنتی اکنون در کشور ما به خوبی جای خود را باز کرده اند و استقبال از این شیوه رو به افزایش است. خرید از فروشگاه های معتبر مجازی، مزایای شناخته شده ای دارند. از جمله صرفه جویی در زمان خرید، آشنایی کامل و جامع تر با ویژگی های محصول، امکان مقایسه کالاهای مشابه، امکان جستجو و یافتن کالاهای مورد نظر، باز بودن 24 ساعته در هفت روز هفته و 365 روز سال، کمک به کاهش ترافیک، کمک به کاهش آلودگی هوا، کاهش و صرفه جویی در هزینه های جانبی خرید، امکان خرید هوشمندانه و هدفمند، افزایش زمان فراغت و امکان بهره مندی از جشنواره های ویژه فروش. ابعاد و حوزه فعالیت این فروشگاه ها متفاوت است. فروشگاه اینترنتی دل خرید به صورت تخصصی در زمینه عرضه مبلمان و تزئینات داخلی ساختمان ورود کرده است و با دارا بودن تمامی مزایای یک فروشگاه اینترنتی معتبر، رسالت ویژه خود را حذف واسطه های غیر ضروری و کوتاه کردن مسیر رسیدن کالا از تولید به دست مصرف کننده قرار داده است.

مبلمان خود شامل گروه متنوعی از کالاهایی است که چیدمان اصلی فضا را در محل زندگی یا محل کار مشخص می کنند. تمامی وسایل و لوازمی که روی زمین قرار گرفته و در تعیین چیدمان فضا نقش آفرینی می کنند را در رسته مبلمان جای می دهند. تمامی انواع میزها، صندلی ها، کمدها، قفسه ها و کشوها گروه های اصلی زیر مجموعه مبلمان را تشکیل می دهند.

تزئینات داخلی ساختمان شامل تمامی مواد، لوازم و وسایلی است که رنگ و طرح و حال و هوای فضای داخلی ساختمان را دگرگون می کنند. این گروه انواع کف پوش، پرده، لوازم روشنایی و نورپردازی، لوازم تزئینی مانند گلدان ها، کاغذ دیواری و پوسترها و ... را شامل می شود.

این دو گروه از محصولات تخصص ما است و سال هاست که در این زمینه فعالیت داشته و به طور کامل با زمینه فعالیت خود آشناییم. ما به روزترین ها و بهترین ها را می شناسیم. دانش روز را در اختیار داریم و مشاوره، طراحی، تولید و اجرا را با کیفیت بسیار بالا انجام می دهیم.

دل خرید اکنون فرصت جدیدی برای ارتباط با شما و ارائه سریع تر، بهتر و بهینه تر این خدمات به شما است. بازخوردها و نظرات شما به مرور این تجربه را رشد خواهد داد و فصل جدید ارائه خدمات ما مسیر هموارتری را پیش روی شما قرار می دهد.

بر همین اساس ما بهترین اطلاعات را در اختیار شما می گذاریم تا با آگاهی و هوشمندانه انتخاب کنید و در تمامی مراحل خرید همواره در کنار شما خواهیم بود. در صورتی که اطلاعات ارائه شده برایتان کافی نیست، می توانید پیش از خرید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. برای این منظور تنها کافی است در صفحه محصول مورد نظر، روی علامت سوال کلیک کنید.

در دل خرید خیلی راحت دلخواهتون رو بخرید

با بیش از 20 سال تجربه پیش از خرید هم همراه شما هستیم.  در صورت نیاز پیش از تصمیم گیری و خرید می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

خدمات مشتریان