معرفی بهابرگ دل خرید

نویسنده: مدیریت سایت

اگر شما هم از آن دسته مشتریانی هستید که دوست دارید زمانی که به طور دائم از یک فروشگاه خرید می کنید و مشتری وفادار آن فروشگاه هستید، به شما نگاه ویژه ای داشته باشیم و از امتیاز متفاوتی برخوردار شوید باید بگوییم بهابرگ دل خرید یک امتیاز عادلانه و برابر برای همه شما مشتریان وفادار دل خرید است. تفاوتی ندارد چه میزان سابقه در دل خرید دارید. مهم نیست که چه میزان خرید می کنید. مهم این است که برنامه شما خرید دائمی از دل خرید باشد. بنابراین از به طور پیوسته برای خود یا دوستانتان از دل خرید، خرید می کنید یا مسئول خرید سازمان خود هستید، این امکان برای شما وجود دارد که از این امتیاز بهره مند شوید.

 

بهابرگ دل خرید چیست؟

همانطور که از نام آن برمی آید، بهار برگ دل خرید یک امتیاز ویژه برای کاربران دل خرید و یک بن خرید الکترونیکی است که بسته به میزان خریدی که انجام می دهید به شما تعلق می گیرد و می توانید از آن در خریدهای بعدی خود استفاده کنید. بهابرگ دل خرید به شما این امکان را می دهد تا علاوه بر برخورداری از قیمت منصفانه، شفاف و عادلانه کالا در دل خرید که همان قیمت بدون واسطه کالا است و نیز علاوه بر تخفیف های اعمال شده روی کالا، به حداقل قیمت ممکن در هنگام خرید دست یابید و البته در فاصله زمانی مشخصی خریدهای پی در پی خود را از دل خرید انجام دهید.

 

شرایط استفاده از بهابرگ دل خرید

ارزش هر بهابرگ دل خرید 1000 تومان است.

بهابرگ دل خرید تنها در هنگام خرید محصول و با توجه به ارزش جمع صورتحساب اعمال می شود و شامل سایر تراکنش های مالی در دل خرید نخواهد بود.

بهابرگ تنها برای خریدهای بعدی قابل استفاده است و امکان اعمال آن روی صورتحساب همان خرید وجود ندارد.

تعداد بهابرگ قابل استفاده شما در هنگام پرداخت صورتحساب شما به طور خودکار محاسبه و نمایش داده خواهد شد و برای اعمال آن لازم است قبل از پرداخت آن را انتخاب کنید.

حداکثر مهلت استفاده از هر بهابرگ معادل 30 روز است.

همه کاربران با انجام تراکنش بالای 100 هزارتومان می توانند از بهابرگ دل خرید بهره مند شوند و محدودیت یا شرایط دیگری برای این منظور وجود ندارد.

 

نحوه محاسبه تعداد بهابرگ

به ازای خریدهای بالای 100 هزارتومان تا سقف 499 هزارتومان به ازای هر 100 هزارتومان 2 بهابرگ و حداکثر 8 بهابرگ محاسبه خواهد شد.

به ازای خرید های بالای 500 هزارتومان تا سقف 2 میلیون و 999 هزارتومان به ازای هر 250 هزارتومان 4 بهابرگ و حداکثر 45 بهابرگ محاسبه خواهد شد.

به ازای خریدهای بالای 3 میلیون تومان نیز به ازای هر 500 هزارتومان 10 بهابرگ و حداکثر 300 بهابرگ محاسبه خواهد شد.

 

برچسب ها :
با بیش از 20 سال تجربه پیش از خرید هم همراه شما هستیم.  در صورت نیاز پیش از تصمیم گیری و خرید می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

خدمات مشتریان