دستگاه تولید دستکش یکبارمصرف جفتی فوفل مدل رومیزی خانگی

به راحتی در خانه و محل کار دستکش یکبارمصرف تولید کنید
ضمانت 12 ماهه فوفل

آماده ارسال از 2 روز آینده

قیمت : 1,600,000 تومان
کد محصول: Fuffel-desktop-2x
مجموعه : مجموعه محصولات منجر شدن: 8 کیلوگرم عرض: 55 سانتی متر طول: 40 سانتی متر
ارتفاع: 18 سانتی متر

مشخصات محصول انتخابی شما

معرفی اجمالی محصول

 

با این دستگاه می توانید تا 80 درصد در هزینه خرید دستکش صرفه جویی کنید.

شرکت فوفل با توجه به نیاز بازار ابتدا اقدام به تولید مدل صنعتی این محصول به‌صورت 4 کاربره و 2 کاربره نمود، سپس مصمم گردید تا مدل خانگی این دستگاه را نیز تولید کند. در ادامه به نقد و بررسی و معرفی این محصول بی‌رقیب خواهیم پرداخت.

معرفی دستگاه رومیزی دستکش ساز فوفل

این دستگاه مدل تک کاربره جفتی است که برای مصارف خانگی و اداری کاملاً بهینه‌شده است و علاوه بر ابعاد و وزن قابل‌حمل، توان مصرفی دستگاه و ولتاژ ورودی آن نیز به میزان بسیار زیادی کاهش یافته است تا بدون مصرف هزینه زیاد و فشار روی سیم‌کشی ساختمان، تولید دستکش در منزل و محل کار را در چند ثانیه ممکن خواهد کرد. همچنین هزینه تولید هر جفت دستکش را به کمتر از یک‌دهم کاهش می‌دهد.

بازدهی و سودآوری این دستگاه چقدر است؟

توان مصرفی 200 وات در ساعت معادل یک لامپ 200 وات که با دستگاه‌های برقی خانگی مانند اتوبخار و سشوار به‌هیچ‌وجه قابل‌مقایسه نیست و مصرف آن کمتر از یک‌پنجم میزان مصرف چنین دستگاه‌هایی و فقط معادل یک لامپ 200 وات پرنور است. این مزیت مهم، با مصرف کم انرژی موجب افزایش عمر مدار و قالب پرس دستگاه شده و امکان کار با دستگاه به‌صورت 24 ساعته را ممکن می‌کند. پس به‌صورت یکسره بدون نیاز به خاموش کردن دستگاه و فقط با تعویض کاربر در 4 نوبت‌کاری می‌توان بدون وقفه دستکش یک‌بارمصرف نایلونی، نایلکسی و سلفونی تولید کرد. این دستگاه بدون هیچ مشکلی با برق خانگی کار می‌کند.

چرا این دستگاه سودآور است؟

علاوه بر مصرف کم انرژی و امکان تولید بدون وقفه که موجب صرفه‌جویی در زمان تولید می‌شود، این دستگاه کاربر را خسته نمی‌کند. کاربر می‌تواند روی زمین یا پشت میز بنشیند و بدون نیاز به فشار روی صفحه پرس و فقط با باز و بسته کردن آن، دستکش را تولید کند. حتی لولاها به کاربر در باز و بسته کردن درب دستگاه کمک می‌کنند و فشار وزن واقعی صفحه را کاهش می‌دهند. ولوم تنظیم دما با نمایشگر دیجیتالی حرارت دستگاه نیز می‌تواند برش را با افزایش یا کاهش سرعت کاربر یا تغییر ضخامت نایلون هماهنگ کند و یک برش تمیز با جداسازی آسان نایلون اضافی را موجب شود. این قابلیت‌ها در کنار استفاده از نایلون رولی به‌جای پاکتی، سرعت کار را تا 800 جفت در ساعت با حداقل مصرف انرژی و بدون خستگی افزایش می‌دهد. یک خانواده 3 نفر با 15 ساعت کار در روز طی کمتر از یک هفته می‌تواند معادل هزینه اولیه دستگاه، سود ایجاد کند. این نکته مهم کمک فراوانی به معیشت خانواده خواهد کرد. نیاز به گفتن نیست که این ویژگی‌ها، کیفیت محصول نهایی تولیدشده را نیز افزایش می‌دهد که می‌تواند موجب افزایش قیمت فروش آن شود.

عمر و ایمنی دستگاه چقدر است؟

این دستگاه دارای سویچ استارت و فیوز ایمنی قطع برق است. مدار ایمن و عایق بودن بدنه موجب جلوگیری از برق‌گرفتگی، ایجاد سوختگی، قطع برق با کمترین اتصال یا نوسان و حفظ سلامت کاربر، افزایش عمر دستگاه و محافظت از برق‌کشی داخل ساختمان و لوازم برقی دیگر می‌شود.

دیگر ویژگی‌های این دستگاه را هم قبل از خرید بدانید:

 • قابلیت رگلاژ ارتفاع صفحه پرس که موجب تطبیق کامل صفحه برش با میز کار و افزایش دقت و کیفیت برش می‌شود. به‌این‌ترتیب بر اساس ضخامت نایلون مصرفی می‌توان به‌راحتی ارتفاع صفحه را تنظیم کرد.
 •  وزن استاندارد صفحه برش که موجب می‌شود کاربر بدون نیاز به فشار روی صفحه و خستگی و ناراحتی برای مدت چند ساعت بدون وقفه کار کند. نوع لولاهای درب برش نیز تأثیر زیادی در کاهش وزن واقعی صفحه و درنتیجه جلوگیری از خستگی دست، شانه‌ها و کتف و احساس خوش‌آیندی در زمان کار با دستگاه می‌شود.
 •  قابلیت تعویض صفحه برش به شما کمک می‌کند تا در صورت نیاز سایز دستکش را تغییر دهید و یا حتی با تغییر قالب نوع کاربری دستگاه را تغییر دهید. شاید بعداً بخواهید نایلون یک‌لایه با شکلی خاصی تولید کنید. فقط کافی است یک قالب جدید سفارش بدهید.
 • ایجاد تنوع در مواد مصرفی مانند انواع نایلون، نایلکس و سلفون به‌صورت رولی و پاکتی، به‌صورت یک‌لایه و دولایه به دلیل تنظیم درجه حرارت و ارتفاع صفحه پرس به‌سادگی ممکن است.
 • کاربری آسان بدون نیاز به آموزش و پیش‌زمینه.
  بنابراین به‌محض باز کردن بسته‌بندی می‌توانید آن را به برق وصل کنید و کار خودتان را شروع کنید.
 • دقت بالای قالب به دلیل برش cnc قالب پرس این دستگاه به‌صورت شابلونی و با برش دستی تولید نشده است. بلکه به‌صورت تمام‌خودکار توسط دستگاه CNC دیجیتال برش داده‌شده که کیفیت دستکش‌ها را افزایش داده و به دلیل رعایت ضخامت در تمام قالب به‌صورت یکنواخت، جداسازی نایلون اضافی به‌راحتی و بدون صرف وقت ممکن خواهد شد.
 • عدم استفاده از ترانس.
  به همین دلیل مدار آن داغ نمی‌شود و نیاز به استراحت ندارد. همچنین بر اساس ضخامت مواد و سرعت کاربر می‌توان دما را تنظیم کرد. مصرف پایینی دارد و تا 24 ساعت یکسره می‌تواند کار کند. این دستگاه تنها دستگاه تولید جفتی دستکش یک‌بارمصرف است که در سرعت تولید و کاهش هزینه نقش مؤثری دارد. به همین دلیل در حال حاضر این دستگاه بی‌رقیب است.

این دستگاه برای چه مکان‌هایی مفید است؟

کارگاه‌های تولید دستکش یک‌بارمصرف، فروشگاه‌ها و خانم‌های خانه‌دار که قصد تولید و فروش دستکش یک‌بارمصرف دارند می‌توانند برای تولید سریع و سودآور دستکش یک‌بارمصرف از این دستگاه استفاده کنند. همچنین تمامی مراکز اداری، تولیدی، نظامی، پزشکی، رستوران‌ها، هتل‌ها، پمپ‌های بنزین و آزمایشگاه‌ها که نیاز به دستکش یک‌بارمصرف به‌صورت روزانه دارند، با این دستگاه نیازی به خرید دستکش از بازار ندارند و می‌توانند نیاز خود را در محل با کمترین هزینه و در چند ثانیه تولید و مصرف کنند. هر یک از کارمندان فقط در چند ثانیه می‌تواند دستکش خود را تولید کرده و بپوشد.

این دستگاه دارای شابلون بسته‌بندی است که به شما کمک می‌کند با دقت و سرعت‌بالا دستکش‌های تولیدشده را دسته‌بندی و بسته‌بندی نمایید.

نمایش بیشتر
نمایش کمتر

مشخصات فنی

 • 8 کیلوگرم
 • 55 × 40 × 18 سانتی متر
 • ضمانت 12 ماهه فوفل
 • - توان مصرفی 200 وات معادل یک لامپ 200
  - ولتاژ ورودی 30 ولت کم مصرف
  - دکمه تنظیم دما براساس ضخامت مواد مصرفی و سرعت کاربر
  - نمایشگر دیجیتالی دما
  - قالب دستکش cnc دیجیتالی دقیق
  - دکمه استارت و فیوز ایمنی محافظت از کاربر در مقابل برق گرفتگی و سوختگی
  - بدون ترانس که موجب می شود با مصرف پایین برق و قابلیت تنظیم دما بدون نیاز به استراحت و نگرانی از گرم شدن دستگاه، تا 24 ساعت یکسره روشن بماند.
  - کاربری آسان بدون نیاز به آموزش
  - سرعت تولید 800 جفت در ساعت
  - تولید به سرعت یک جفت همزمان
  - درب قابل رگلاژ در زوایای مختلف
  - امکان تغییر کاربری دستگاه در صورت نیاز با تعویض قالب

نظرات کاربران

تا کنون نظری ارسال نشده است.

فایل های دانلود

با بیش از 20 سال تجربه پیش از خرید هم همراه شما هستیم.  در صورت نیاز پیش از تصمیم گیری و خرید می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

خدمات مشتریان