کتابخانه فوفل مدل B106 N3 رنگ G1

Fuffel B106 N3-G1 BookShelf
ضمانت 12 ماهه فوفل

آماده ارسال از 5 روز آینده

قیمت : 3,400,000 تومان
کد محصول: B106-N-114-N /G1
مجموعه : کتابخانه منجر شدن: 21.5 کیلوگرم عرض: 35 سانتی متر طول: 35 سانتی متر
ارتفاع: 114 سانتی متر
توليد کننده: فوفلفوفل

مشخصات محصول انتخابی شما

معرفی اجمالی محصول

ويترين ـ كتابخانه ي پله اي فوفل يكي از محصولات با سابقه ولي همچنان پر فروش گروه صنعتي فول است. اما دليل استقبال خريداران از اين محصول چيست؟

1- طراحي صحيح و مهندسي:

در طراحي اين محصول به تناسبات توجه ويژه اي شده است. ابعاد طبقات به گونه اي در نظر گرفته شده كه چند ويژگي را به صورت همزمان دارا باشد. فضاي طبقات كاملا مكعب مربع با ابعادي صحيح و اصولي است كه براي نگهداري كتاب، مجلات، زونكن بايگاني و لوازم تزئيني مناسب است. در عين حال تركيب و افزايش تعداد طبقات از 2 تا 5 پله در نهايت به بلندي قد يك انسان معمولي است تا بتواند به طبقه پنجم به راحتي دسترسي داشته باشد. نحوه اتصال قطعات نيز به گونه اي است كه به طور همزمان در زيبايي و استحكام محصول نقش مهمي دارد.
تفكيك قسمت هاي 2، 3، 4 و 5 طبقه از يكديگر موجب مي شود تا بتوانيد با خريد قسمت هاي مختلف، در تعداد دلخواه، به چيدمان هاي متعددي دست يابيد و فضاي موجود در منزل و محل كار خود را هرچه زيباتر كنيد و از فضاي عمودي محيط به خوبي براي سامان دادن به وسايل خود و ايجاد نظم بيشتر، استفاده كنيد.

2- كيفيت مواد، يراق و اتصالات:

بدنه اين محصول با ضخامت 16 ميلي متر و از نوع ام دي اف مرغوب و درجه 1 ايراني با روكش ضد خش است. (قطعه پشتي البته تنها جهت افزايش نور داخل طبقات و زيبايي اضافه گرديده و به منظور كاهش وزن محصول ضخامت كمتري دارد). اين ام دي اف در كارخانه هاي خراسان و خوزستان با جديدترين و پيشرفته ترين شيوه هاي توليد و با كيفيت بسيار بالا توليد مي شود. مغز آن، در كشور تايلند و از چوب درخت اكاليپتوس تهيه مي شود كه با جنگل كاري اين گونه در ايران، به زودي امكان توليد، در داخل نيز فراهم خواهد شد. خاصيت اسيدي چوب اكاليپتوس مانع از خمش ام دي اف و تغيير حالت آن در اثر فشار مي شود. روكش چندلايه و مرغوب اين ام دي اف نيز با مقاومت بالا در برابر ضربه، خش، حرارت و رطوبت، با طرح و رنگي زيبا و دلنشين، در كشورهاي آلمان، اسپانيا و ايتاليا تهيه مي شود. اين روكش چندلايه و مقاوم موجب مي شود تا در شرايط آب و هوايي مختلف و حتي در مناطق شمالي و جنوبي كشور با رطوبت بالاي 75 درصد با خيال راحت از آن استفاده كنيد. سطح روكش شده در برابر تماس آب مستقيم نيز مقاوم است.
يراق و اتصالات مصرفي نيز به دليل عدم توليد در داخل، با كيفيت بالا در كشور تركيه تهيه شده و جديدترين نوع اتصالات چوبي و فلزي آن در اين محصول بكار رفته است. استفاده از اتصالات جديد بجاي پيچ، موجب مي شود تا در ظاهر محصول هيچ گونه جاي سوراخ و پيچ ديده نشود و البته استحكام آن نيز بيشتر شود. در اختيار داشتن دانش روز و اطلاع از پيشرفت هاي علمي در صنعت چوب، موجب مي گردد تا ما بتوانيم محصولي را به شما عرضه كنيم كه مطابق با آخرين استانداردهاي جهاني، مرغوب و مقرون به صرفه به لحاظ قيمت تمام شده باشد.

3- موارد كاربرد و استفاده:

اين محصول يك محصول چند منظوره است و از آن مي توانيد براي نگهداري كتاب، مجلات، زونكن بايگاني، انواع وسايل تزئيني و حتي بعنوان قفسه فروشگاهي استفاده كنيد.
در كنار ميز تلويزيون، كنار تخت خواب، در فضاهاي موجود در سالن، اتاق ها، آشپزخانه، در كنار ميز تحرير، در اتاق منشي و اتاق انتظار، دفتر كار، در فروشگاه و در بسياري موارد ديگر مي توانيد بنا به نياز و با ذوق و هنرمندي خود از اين محصول استفاده كنيد.
گروه صنعتي فوفل از سال 1375 به صورت تخصصي در زمينه طراحي و توليد مهندسي مبلمان مدرن فعاليت دارد و به پشتوانه اعتماد هم وطنان عزيز، حوزه فعاليت خود را در طراحي و توليد انواع مبلمان گسترش داده است. فيلد كامل محصولات مبلمان اداري فوفل هم اكنون با تنوع بالاي طرح و رنگ عرضه مي گردد. در زمينه مبلمان خانگي، درماني، آموزشي و كودك نيز 80 درصد از فيلد محصولات مورد نياز اين گروه ها تاكنون با تنوع طرح و رنگ، طراحي، توليد و عرضه گرديده است و در حال پيشرفت، تكميل و به روز رساني است. همزمان محصولات سفارشي متعددي نيز توسط اين گروه طراحي و توليد گرديده كه عدد آن به 3278 محصول تاكنون مي رسد.
لطفا در مقايسه اين محصول با موارد مشابه به مدت ضمانت، كيفيت، جنس بدنه و اتصالات و نوع طراحي و مونتاژ دقت كنيد.
نمایش بیشتر
نمایش کمتر

مشخصات فنی

  • 21.5 کیلوگرم
  • 35 × 35 × 114 سانتی متر
  • MDF
  • پاسنگ MDF
  • 3
  • بدون درب
  • ضمانت 12 ماهه فوفل

نظرات کاربران

تا کنون نظری ارسال نشده است.

فایل های دانلود

با بیش از 20 سال تجربه پیش از خرید هم همراه شما هستیم.  در صورت نیاز پیش از تصمیم گیری و خرید می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

خدمات مشتریان