کمد اداری فـوفل مدل S101 R47 رنگ V1

Fuffel S101 R-047-N V1 Cupboard
6 6 1 Product
ضمانت 12 ماهه فوفل

آماده ارسال از 5 روز آینده

قیمت رایج: 362,000 تومان قیمت : 426,000 تومان
کد محصول: S101 R-047-N /V1
مجموعه : کمد و قفسه اداری منجر شدن: 32.3 کیلوگرم عرض: 47 سانتی متر طول: 50 سانتی متر
ارتفاع: 70 سانتی متر
توليد کننده: فوفلفوفل

مشخصات محصول انتخابی شما

معرفی اجمالی محصول

معرفي و كاربرد:

كمدهاي كوتاه، كوچك و كم حجم همواره يكي از پرطرفدارترين محصولات گروه صنعتي فوفل هستند؛ چراكه در بسياري از موارد مديران و كارمندان نياز دارند تا ظرفيت بيشتري را به ميز خود اضافه كنند و در عين حال نمي‌خواهند فضاي زيادي از محيط كارشان اشغال شود. به علاوه اينكه در موارد بسياري نياز موجود با يك كمد كوچك برطرف مي‌شود و به همين خاطر نيازي به هزينه كردن براي يك كمد اداري بزرگ نيست. كاربران مبلمان اداري به دنبال محصولي هستند كه در كمترين زمان به لوازم مهم خود دسترسي داشته و نيازي به بلند شدن و جابجايي از پشت ميز خود نداشته باشند. با در نظر گرفتن موارد بالا كه از طريق نيازسنجي كاربران مبلمان اداري به دست آمده، گروه صنعتي فـوفل مجموعه‌اي از انواع كناردستي‌ها را طراحي و توليد نموده‌است. كمد اداري كوتاه S101 مدلR-047  يكي از محصولات اين گروه است كه بنا به نياز كاربران طراحي و توليد شده.

 

ويژگي‌هاي اين محصول:

درباره ويژگي‌هاي متمايز اين محصول بايد گفت كه تمام بدنه‌ي محصول، حتي قطعه‌ي پشت آن از ورق MDF با ضخامت 16 ميلي‌متر مرغوب ايراني با روكش ضدخش برجسته توليد شده كه به لحاظ كيفيت با نمونه‌هاي خارجي برابري مي‌كند. از لحاظ طراحي و ساخت به نكات فني بسياري توجه گرديده. لولاي آن از نوع آرام بند تركيبي 105 درجه و پايه ها از نوع فولادي با رنگ كوره‌اي مقاوم است. پايه ها قابليت تنظيم ارتفاع  و يا تراز شيب تا 3.5 سانتيمتر  را دارا هستند. اين محصول داراي يك طبقه داخلي متحرك جداشونده است كه به شما اجازه مي‌دهد در صورت نياز فضاي طبقات را تغيير داده يا با حذف طبقه مياني از تمام فضا استفاده كنيد.

 

ويژگي‌هاي مشترك در تمامي محصولات فوفل:

از ويژگي‌هاي مهمي كه محصولات فوفل را با ساير محصولات مشابه متمايز مي‌كند، رعايت نكات فني مطابق با استاندارهاي جهاني، در طراحي و توليد، استفاده از مرغوب‌ترين مواد، يراق، اتصالات و ملحقات با جاي‌گذاري مخفي، ظرافت در ساخت، بكارگيري فناوري پيشرفته در توليد، قابليت تعمير و تعويض قطعات محصول بصورت استاندارد و برخورداري از يونيفرم هماهنگ و يكپارچه است. بنابراين درزها و محل اتصال قطعات ـ در نهايت ظرافت ـ كاملا با هم منطبق بوده و اتصالات آن از نوع مقاوم و مخفي از جمله اتصال اليت است. به همين دليل در بدنه محصول هيچ جاي سوراخ، اتصال و پولكي مشاهده نمي‌شود. همچنين در صورت خرابي هريك از قطعات به دليل طراحي مدولار و استاندارد، امكان تعمير و تعويض آن قطعه وجود دارد. در محصولات فوفل، طراحي و رنگبندي محصول، تحت يونيفرم هماهنگ و يكپارچه انجام مي‌شود و اين موضوع امكان چيدمان هماهنگ هر محصول، با تمامي ديگر محصولات فوفل را فراهم مي‌كند؛ به اين معنا كه با انتخاب يك رنگ و فرم مي‌توانيد تمام مبلمان دفتر كار خود را از همان رنگ تهيه كنيد.

 

جمع بندي:

به طور كلي و خلاصه اين محصول نيازهاي شما را به صورت زير پاسخ خواهد داد:

 1.  با ابعاد كوچك و كم حجم خود فضاي كار شما را اشغال نمي كند و هزينه‌هاي شما را كاهش مي‌دهد.
 2.  به راحتي در طرفين ميز شما (با هر ابعادي) يا زير آن (براي ميزهاي با طول 140 سانتي متر و بيشتر فوفل) قرار مي‌گيرد و با دو طبقه و يك فضاي مشترك، لوازم مهم و پركاربرد شما را در خود جاي مي‌دهد.
 3. از فضاي روي آن مي توانيد جهت قراردادن تلفن، پرينتر و ساير لوازم مورد نيازتان استفاده كنيد.
 4. براي استفاده از آن نياز به جابجايي زمان بر نداريد.
 5.  به راحتي به تمام وسايل درون آن دسترسي خواهيد داشت.
 6. مي‌توانيد  از آن براي نگهداري انواع لوازم و وسايل با ارتفاع كمتر از 60 سانتي متر استفاده كنيد.
نمایش بیشتر
نمایش کمتر

مشخصات فنی

 • کمد کنار دست
 • 32.3 کیلوگرم
 • 47 × 50 × 70
 • MDF
 • فولادی با رنگ کوره ای و قابلیت تنظیم ارتفاع و تراز شیب تا 3 و نیم سانتی متر
 • آرام بند ترکیبی 110 درجه
 • ندارد
 • 1
 • 2
 • بدون درب
 • ضمانت 12 ماهه فوفل
 • - درب با لولای آرم بند ترکیبی 105 درجه قابل رگلاژ
  - بدنه تمام MDF با ضخامت 16 میلی متر و روکش برجسته ضد خش - طبقه متحرک جدا شونده
  - قابلیت قرارگیری زیر میز های اداری فوفل یا طرفین آن
  - دارای اتصالات مقاوم مخفی - بدنه بدون آثار سوراخ، پیچ یا پولک
  - طراحی و رنگبندی یکپارچه با سایر لوازم اداری فوفل

نظرات کاربران

تا کنون نظری ارسال نشده است.

فایل های دانلود

با بیش از 20 سال تجربه پیش از خرید هم همراه شما هستیم.  در صورت نیاز پیش از تصمیم گیری و خرید می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

خدمات مشتریان